Tam Profesyonel Yayın Paketi

Tam Profesyonel Kitap Yayını

Kitap yayınlatmak isteyen siz değerli yazarlarımızla birlikte basamaklarını birer birer tırmandığımız yayın dünyasında, sizlere sunduğumuz en iddialı paketlerimizden biri “Tam Profesyonel Yayın Paketi”.

Tam Profesyonel Yayın Paketi

Kitap çıkarmak isteyen yazarlarımız için özel olarak hazırlanan Tam Profesyonel Yayın Paketi, içerdiği kapsamlı ve detaylı editöryel çalışma, her biri kendi alanında uzman tasarımcılarımızın hazırladığı size özel kapak ve iç sayfa tasarımı ile düşüncelerinizi kâğıda dökerken işinizi kolaylaştıracak, eserinizi hayallerinizin ötesine geçirecek bir pakettir.

Tam Profesyonel Yayın Paketi, kitap yayını sürecinde fikirlerine ışık tuttuğumuz yazarlarımıza aslında standardın çok daha dışında bir hizmet sunmaktadır ve onların hedefledikleri başarılara ulaşması amacıyla İkinci Adam Yayınları’nın oluşturduğu başarıya odaklı bir sistemdir. Tam Profesyonel Yayın Paketi, kitap çıkarmak, kitap bastırmak, kitap yayınlamak ile ilgili yapacağınız başvurularda en yüksek telif oranını kazanabileceğiniz bir sistemdir.

Kitap Baskı Öncesindeki Hizmetler –  Editöryel Hizmet / Kapak Tasarımı / Mizanpaj

Kitap yayınlamak için sözleşme yapmamızın hemen ardından, İkinci Adam Yayınları olarak Tam Profesyonel Yayın Paketi’yle birlikte öncelikle kelime hatalarını, anlam bozukluklarını, gramer yanlışlıklarını düzeltiyoruz. Geniş bir editöryel ekiple birlikte hareket eden yayınevimiz, kitap çıkarmak için başvuru yapan yazarlarımızla bu aşamada sık sık görüşüyor ve kitap basımı öncesinde yazarlarımızı daha iyi anlayarak çalışmaların editörlüğünü tamamlamaya özen gösteriyor. Yine kitap baskı sürecinden önce kitabınızın iç sayfa düzenini ve kapak tasarımını da arkadaşlarımız hızlı bir şekilde düzenliyorlar.

ÜRETİM

Tam Profesyonel Yayın Paketi kitap çıkarma hazırlık sürecinin tamamlanmasının ardından, birinci sınıf Enzo ya da Holmen kitap kâğıdıyla ülkemizdeki öncü matbaalarda, kendi baskı makinelerimizde, renkli ofset kapak kalitesiyle sizin arzu ettiğiniz baskı adedi ve talep ettiğiniz özelliklere uygun olarak kitap baskısını hazırlamaktadır.

Kitap baskısı esnasında dilerseniz renkli baskı, 1. hamur ya da kuşe kâğıt, kalın cilt, kapakta kabartma (gofre), lokal lak, yaldızlı baskı vb. seçeneklerden de yararlanabilirsiniz.

Kitap yayınlamak amacıyla atılmış olduğunuz bu engin yazarlık serüveninizde diğer popüler yazarlarla olan rekabetinizde gücünüze güç katacak bu paket, yayınevimizin tecrübesi ve yazarlarımızın istekleri doğrultusunda yoğrulmuş, kitap baskıpaketi olarak beğeninize sunulmuştur.

PAZARLAMA / SATIŞ

Tam Profesyonel Kitap Baskı Paketi ile birlikte çalışmanızın başarılı olması durumunda kitabınızdan ticari bir kazanç da sağlayabilirsiniz.

Şimdiye dek bine yakın yazarımız bu kitap baskı paketi ile yayın dünyasına merhaba dediler ve birçok yazarımız bu kitap baskı paketi ile yalnızca kitap yayınlatmakla kalmadılar, aynı zamanda oldukça önemli kârlar da elde edip, bu kârlarla birlikte yeni kitaplarını da hazırlamaya koyuldular.

Tam Profesyonel Kitap Baskı Paketi’nde sistem şu şekilde işliyor; kitap baskısı tamamlandıktan sonra 200-300 adedi, (gelen talepler doğrultusunda bu miktar azalabiliyor veya çoğalabiliyor) ülke çapındaki büyük kitabevlerine, dağıtımcılara ve online kitabevlerine gönderiliyor.

Yayınevimiz kitap yayınlama sürecinde D&R mağazalarıyla, Remzi Kitabevi birebir çalışmakta, diğer tüm kitabevlerine Türkiye’nin en büyük dağıtım şirketleri Final Dağıtım, Prefix, Emek Kitap ve Kida Dağıtım aracılığı ve ayrıcalığıyla ulaşmaktadır.

Kitap yayınlamak ile ilgili süreçte yaklaşık 5000 ayrı noktada, kitap yayını desteği veren neredeyse hemen her yerde dağıtım gücü olan dağıtım firmalarının avantajıyla kitap yayını sürecinin ardından kitabınıza ülkenin dört bir yanından ulaşmak mümkün olabiliyor.

Kapsamlı dağıtım ağımızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz ve kitap satılan her yerle, herkesle iletişim hâlinde bulunmayı önemsiyoruz.

Bugüne dek kitap çıkarmak için yayınevimize başvuran Aytuğ Akdoğan, Melodi Baç, Burak Ballı, Alpcan Candan, Berker Okan, Servet Saygınoğlu, Selim Akgün, Çiler Çelikler, Cemre Kılıç, Kaya Başaran, Gülfidan Özgür, Edip Polat, Zafer Mert Çalışır gibi çok önemli isimleri yayıncılık dünyasına kazandırdığımızdan dolayı ve yine bu başarılı isimlere kitap basımı vekitap yayını için başvuran her dönemde yeni yazar arkadaşlarımızın katılmasıyla birlikte kitabevleri tarafından da tanınan ve bilinen yayınevi olma özelliğimizi de yıllardır sürdürebiliyoruz.

YAYIN PAKETİNE NELER DAHİL?

%50 Telif Ödemesi
Kitabevlerinde Satış
Online Kitabevlerinde Satış
Sınırsız Baskı Garantisi
Temel Redaksiyon
Kapsamlı Editöryel Okuma
Profesyonel Kapak Tasarımı
Profesyonel İç Sayfa Tasarımı
Dağıtım ve Satış Garantisi
Ebat, Cilt ve Kağıt Seçenekleri
ISBN ve Bandrol Başvurusu
10 Yıl Boyunca Satış ve Dağıtım Garantisi
Sözleşmede Belirtilen Kitap Adedi Bitiminde Nakit Ödeme
Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?
Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!