Tam Profesyonel Kitap Basımı

Tam Profesyonel Kitap Basımı

TAM PROFESYONEL KİTAP BASIMI

PROFESYONELLİĞİ HİSSEDECEKSİNİZ

Kitabını yayınlatmak isteyen siz değerli yazarlarımızla birlikte basamaklarını birer birer tırmandığımız yayıncılık dünyasında, iddialı yazarlara sunduğumuz en çok tercih edilen, en çok kazandıran sistem.

% 50 TELİF ÖDEMESİ (SEKTÖRDEKİ EN YÜKSEK TELİF ÖDEMESİ)

İkinci Adam Yayınları ile çalışan yazarlar yüzde 50 telif ödemesi ile sektördeki en yüksek telif ücretini alıyorlar.

HER 250 ADET KİTAP SATIŞINDA NAKİT ÖDEME

Tam Profesyonel Kitap Baskısı’nda profesyonelliğin zirvesine ulaşıyorsunuz. Her 250 adet kitap satışı sonrasında kazancınız hesabınıza nakit olarak yatırılıyor.

10 YIL BOYUNCA DAĞITIM VE SATIŞ GARANTİSİ

İkinci Adam Yayınları sektördeki hiçbir yayınevinin yapamadığı bir iş gerçekleştiriyor ve tam 10 yıl boyunca dağıtım ve satış garantisi veriyor. Sözleşmesine bu maddeyi koyabilen ve bu vaadinin arkasına tek yayıneviyiz. 10 yıl yazardan depolama ücreti almayacağımızı sözleşme maddesi ile garanti ediyoruz.

GÜNÜ GÜNÜNE SATIŞ TAKİP SİSTEMİ

İkinci Adam Yayınları ile sözleşme imzaladığınız andan itibaren tüm çalışmalarımızı direkt olarak takip edebiliyorsunuz. Kitabınız hangi editörümüze gitti, hangi tasarımcımız sayfa tasarımınızı gerçekleştiriyor, kapak tasarımı çalışması ne durumda, kitabınıza isbn alındı mı, kitabınız baskıya verildi mi, kitabınıza bandrol alındı mı, kitabınız kargoya verildi mi, kitabınız satışa açıldı mı, kitabınız hangi kitabevlerine satıldı, her şeyi ama her şeyi adım adım izleyebiliyorsunuz.

İKİ FARKLI EDİTÖR İNCELEMESİ

İkinci Adam Yayınları 11 farklı editörle çalışıyor. Sözleşme yaptığımız her yazarın kitabı iki farklı editör tarafından inceleniyor. Profesyonel editörler tarafından düzeltilen kitabınız birçok safhadan geçerek yayına hazırlanıyor.

PROFESYONEL KAPAK TASARIMI

Bir iş yaparken her zaman en iyisini yapmak istersiniz. Bir ürün alırken en iyisini almak istersiniz. Sözleşme yaptığımız tüm yazarlarımızın kitaplarını sektörde en iyi olana, en disiplinli, en hızlı olana teslim ediyoruz. Kapak tasarımlarımız profesyonel tasarımcımız olan, İki üniversitenin grafik tasarım bölümlerini birincilikle bitiren Merve Ökten tarafından oluşturuluyor.

KİTAP BASIMINA NELER DAHİL?

%50 Telif Ödemesi
Her 250 Adet Kitap Satışında Nakit Ödeme
10 Yıl Boyunca Satış ve Dağıtım Garantisi
Kitabevlerinde Satış
Online Kitabevlerinde Satış
Sınırsız Baskı Garantisi
Günü Gününe Takip Sistemi
İki Farklı Editör İncelemesi
Profesyonel Kapak Tasarımı
Profesyonel İç Sayfa Tasarımı
Dağıtım ve Satış Garantisi
Ebat, Cilt ve Kağıt Seçenekleri
ISBN ve Bandrol Başvurusu
Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?
Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!