Neden Biz?

Editöryel hizmete en fazla ağırlık veren, iyi editörlerle çalışan yayınevlerinden biri biziz.

Her 250 adet kitap satışı sonrasında kitap satışları ödemesini hesabınıza nakit olarak yapıyoruz.

Sektörde hiç satılmadığı söylenen şiir kitaplarının satış oranlarıyla bile fark yaratabiliyoruz.

Kadıköy’de en işlek cadde ve sokaklarda tam 40 farklı noktada yüzbinlerce insan her gün reklamlarımızı görüyor.

Sektördeki hiçbir yayınevinin yapmadığı kadar çok yatırım yapıyoruz. Tasarım Ürünlerimiz – Satış Destek Ürünlerimiz ile fark yaratıyoruz.

Kitaplarınızı en kaliteli kitap kâğıdına basıyoruz. Sizler de kitap kapaklarının renk ve kâğıt kalitesini yayınevimizden ya da kitabevlerinden alacağınız kitaplarımızı inceleyerek anlayabilirsiniz.

Yayınevimizde kitap bastırmak için karar verdiğinizde, İkinci Adam Kültür adlı kafemizde dilediğiniz zaman imza günü etkinliği yapma hakkını elde edersiniz.

Gelecek vaat eden çok önemli isimleri, birçok genç ve başarılı yazarı keşfedip edebiyat dünyasına kazandırma becerisine sahip sektördeki tek yayınevi biziz.

Türkiye’nin en büyük yayınevlerine sayısız yazarımız transfer oldu. İkinci Adam Yayınları yazarları Türkiye’nin en büyük yayınevlerine transfer olma konusunda diğer yayınevlerine büyük bir fark atmış durumdalar. Bunda İkinci Adam Yayınları markasının bilinirliği ve tüm dikkatleri üzerine çeken çalışmaları da etkin bir rol oynuyor.

Projelerimiz hiç bitmiyor, hızımız hiç kesilmiyor. İkinci Adam Yayınları adlı Youtube sayfamızda yazarlarımızın röportajlarını yayınlıyor, yazarlarımıza çok özel videolar çekiyoruz.

Yazarlarımızın da bilinirliğini sağlayacak 5 Edebiyat Dergisi ve 5 gazeteye sahip tek yayınevi olma özelliğini taşıyoruz.

Artık yalnızca bir yayınevi değiliz; her geçen gün daha da büyüyen güçlü bir oluşumuz.

Kitabınızın satılabileceği her yere, yüzlerce kitabevine kitabınızın tanıtım bültenini gönderiyoruz.

Zoru, hatta imkânsızı başarmak için buradayız. Çok zor bir sektör olan edebiyat dünyasında bir şeyler başarabilecekseniz bilin ki, bunu ancak İkinci Adam Yayınları ile başarabilirsiniz.

Sistem sebebiyle, Türkiye’de kitap okuma oranının azlığı düşünüldüğünde her yazarı başarılı kılmamız mümkün olmasa da; başarılı yazarlar ortaya çıkarma oranında neredeyse rakipsiziz.

Yazarlarımızın başarısı için özel çaba sarf ederken, aynı zamanda başarılı olan yazarlarımıza destek olmayı da sürdürüyor, birçok yazarımızı klasik yayıncılığa geçirerek telifli çalışabilme olanağı sağlıyoruz. Daha da başarılı olan yazarlara yaptıkları işlerde sponsorluk desteği dahi veriyoruz.

Yazarlarımızın birçoğunu artık yalnızca kitap okuyan kitleler değil, büyük ve küçük birçok yayınevleri de takip ediyorlar ve başarılı olan yazarlarımıza transfer tekliflerinde bulunuyorlar.

Sosyal medyayı çok yoğun ve aktif bir şekilde kullanıyoruz. Diğer yayınevlerinde kitabınızın paylaşımı sosyal mecralarda yalnızca bir kez yapılırken İkinci Adam Yayınları’ndan kitap basımı gerçekleştiren yazarların kitapları sosyal mecralarda en az 7-8 kez paylaşılır.

Belediyelere, Kültür Bakanlığına ve bazı özel kuruluşlara da toplu kitap satışı gerçekleştirebiliyoruz.

D&R, Remzi Kitabevi gibi büyük kitabevleriyle birebir çalışabilen destekli yayıncılık alanındaki 1-2 yayınevinden biriyiz.

Öğretmenlerin, öğretim görevlilerinin, öğrencilerin tercih ettiği ve yakından takip ettikleri yayınevinden biri de biziz. Yazarlarımıza SEV Koleji, TED Koleji, Küçük Prens Anaokulu gibi kurumsal okullarda imza günleri ve söyleşiler düzenleyebilecek enerjiye de sahibiz.

Özenle seçilmiş 5 farklı editöre ve işinin ehli 5 farklı profesyonel tasarımcıya sahip olan sektördeki tek yayıneviyiz.

Kitabınızı yayınlatmaya hazır mısınız?
Hemen eserinize uygun bir yayın paketi seçin, işlemlere başlayalım!
Sohbeti Başlat
Whatsapp Hattımız
Merhabalar size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by